Faktoring

Jest dobrą opcją zastępującą kredyt, dedykowaną przedsiębiorcom, którzy zastanawiają się w jaki sposób odzyskać płynność finansową i jak zachować jej równowagę – nawet wtedy, gdy kontrahenci spóźniają się z uregulowaniem należności. 

Dedykowany jest przedsiębiorstwom ze stałą grupą odbiorców, które starają się odzyskać płynność finansową i zachować równowagę nawet gdy kontrahenci spóźniają się z regulowaniem należności. Zastanawiasz się na czym polega cały ten faktoring? 

W najprostszym ujęciu jest to nic innego jak  nabycie przez firmę faktoringową nieprzeterminowanych faktur od przedsiębiorstwa. Dzięki temu przedsiębiorca otrzymuje należności – na długo przed terminem wynikającym z faktury. 

Faktoring jest znacznie łatwiej dostępny dla przedsiębiorców niż kredyt. Możliwość skorzystania z takiego finansowania mają również firmy o średniej lub słabej ocenie finansowej, ta forma finansowania polecana jest również freelancerom. 

 Mamy do dyspozycji różne opcje, od faktoringu odwrotnego przez pełny, do eksportowego.

Skontaktuj się z nami a wspólnie z Tobą przeanalizujemy potrzeby Twojego przedsiębiorstwa,  strukturę majątkowa, sytuację finansową, wszystko po to aby przygotować zoptymalizowaną ofertę do wykorzystania wśród dostępnych możliwości finansowania.

Nasi eksperci doradzą i wspólnie z Tobą przeanalizują potrzeby rozwoju firmy oraz pomogą skompletować dokumenty niezbędne do przeprowadzenia procesu decyzyjnego

Szybki kontakt!
+
Wyślij!