Kredyty hipoteczne

Jest długoterminowym kredytem bankowym, jaki możesz przeznaczyć np. na zakup konkretnej nieruchomości, którego zabezpieczeniem jest hipoteka na rzecz banku wpisana do księgi wieczystej nieruchomości, której zakup lub budowa jest finansowana tym kredytem.

Możesz go przeznaczyć na inwestycję budowlaną i wtedy nazywa się go kredytem budowlano-hipotecznym. 

Hipoteka służy zabezpieczeniu kredytu hipotecznego i pozwala bankowi na dochodzenie wierzytelności z nieruchomości, niezależnie od tego czyją jest ona własnością. 

Przy wyborze najlepszego kredytu warto zwrócić uwagę na szereg składowych tj.: marża, wibor, raty malejące czy stałe, waluta spłaty, wysokość wkładu własnego, możliwe alternatywne zabezpieczenia, ubezpieczenie, prowizje, wyceny…

Jest tego naprawdę dużo, warto dokładnie przeanalizować wybory na początku aby dokonać najlepszej decyzji która przyczyni się do rozwoju firmy a nie pogrąży w zadłużeniu. 

Dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pomożemy przebrnąć przez długie labirynty decyzyjne, doradzimy odpowiednie produkty oraz przeprowadzimy przez całą procedurę starania się o kredyt bez niepotrzebnych nerwów i obaw.

Nasi eksperci doradzą i wspólnie z Tobą przeanalizują potrzeby rozwoju firmy oraz pomogą skompletować dokumenty niezbędne do przeprowadzenia procesu decyzyjnego

Szybki kontakt!
+
Wyślij!